SG73P2E1RTTD392G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD392G
JLCPCB Part #
C6482782
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS