SG73P2E1RTTD3830F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3830F
JLCPCB Part #
C5751372
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS