SG73P2E1RTTD36R0F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD36R0F
JLCPCB Part #
C7311795
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS