SG73P2E1RTTD332G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD332G
JLCPCB Part #
C6482768
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS