SG73P2E1RTTD331G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD331G
JLCPCB Part #
C5894081
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS