SG73P2E1RTTD3303F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3303F
JLCPCB Part #
C6677816
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS