SG73P2E1RTTD3240F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3240F
JLCPCB Part #
C6482765
Description
-55℃~+155℃ 1W 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS