SG73P2E1RTTD3240D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3240D
JLCPCB Part #
C7311777
Description
-55℃~+155℃ 1W 324Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS