SG73P2E1RTTD3093D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3093D
JLCPCB Part #
C5912020
Description
-55℃~+155℃ 1W 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS