SG73P2E1RTTD301J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD301J
JLCPCB Part #
C6221907
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS