SG73P2E1RTTD300J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD300J
JLCPCB Part #
C5751327
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS