SG73P2E1RTTD3001F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3001F
JLCPCB Part #
C5894071
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS