SG73P2E1RTTD2870D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2870D
JLCPCB Part #
C6677795
Description
-55℃~+155℃ 1W 287Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS