SG73P2E1RTTD2740F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2740F
JLCPCB Part #
C7311756
Description
-55℃~+155℃ 1W 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS