SG73P2E1RTTD2703D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2703D
JLCPCB Part #
C7311754
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS