SG73P2E1RTTD2490F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2490F
JLCPCB Part #
C6221874
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS