SG73P2E1RTTD2432D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2432D
JLCPCB Part #
C6221870
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS