SG73P2E1RTTD2430D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2430D
JLCPCB Part #
C5751298
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS