SG73P2E1RTTD241G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD241G
JLCPCB Part #
C5894051
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS