SG73P2E1RTTD2402F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2402F
JLCPCB Part #
C5911997
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS