SG73P2E1RTTD2322D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2322D
JLCPCB Part #
C6677781
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS