SG73P2E1RTTD2321F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2321F
JLCPCB Part #
C7311743
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS