SG73P2E1RTTD223J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD223J
JLCPCB Part #
C5911991
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS