SG73P2E1RTTD2102F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2102F
JLCPCB Part #
C6295349
Description
-55℃~+155℃ 1W 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS