SG73P2E1RTTD204G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD204G
JLCPCB Part #
C7359695
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS