SG73P2E1RTTD203J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD203J
JLCPCB Part #
C7079207
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS