SG73P2E1RTTD1R5J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1R5J
JLCPCB Part #
C5911979
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS