SG73P2E1RTTD1870F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1870F
JLCPCB Part #
C5751233
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS