SG73P2E1RTTD185J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD185J
JLCPCB Part #
C5894030
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS