SG73P2E1RTTD183J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD183J
JLCPCB Part #
C6482734
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS