SG73P2E1RTTD1820F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1820F
JLCPCB Part #
C5751229
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS