SG73P2E1RTTD180G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD180G
JLCPCB Part #
C7311722
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS