SG73P2E1RTTD1803F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1803F
JLCPCB Part #
C5751225
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS