SG73P2E1RTTD1802F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1802F
JLCPCB Part #
C6677755
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS