SG73P2E1RTTD1693F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1693F
JLCPCB Part #
C7311715
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS