SG73P2E1RTTD165G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD165G
JLCPCB Part #
C5894015
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS