SG73P2E1RTTD1581F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1581F
JLCPCB Part #
C7359668
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS