SG73P2E1RTTD1501F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1501F
JLCPCB Part #
C6221829
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS