SG73P2E1RTTD1370F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1370F
JLCPCB Part #
C5751165
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS