SG73P2E1RTTD131G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD131G
JLCPCB Part #
C7359648
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS