SG73P2E1RTTD124J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD124J
JLCPCB Part #
C5751145
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS