SG73P2E1RTTD123J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD123J
JLCPCB Part #
C5911958
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS