SG73P2E1RTTD1211D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1211D
JLCPCB Part #
C7311677
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS