SG73P2E1RTTD112J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD112J
JLCPCB Part #
C7311664
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS