SG73P2E1RTTD1052F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1052F
JLCPCB Part #
C6482335
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS