SG73P2E1RTTD103J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD103J
JLCPCB Part #
C6482331
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS