SG73P2BTTD915J
MFR.Part #
SG73P2BTTD915J
JLCPCB Part #
C4326852
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS