SG73P2BTTD9090D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9090D
JLCPCB Part #
C4238484
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS