SG73P2BTTD8R2J
MFR.Part #
SG73P2BTTD8R2J
JLCPCB Part #
C4344332
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS