SG73P2BTTD8251D
MFR.Part #
SG73P2BTTD8251D
JLCPCB Part #
C4359776
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS